Informace pro akcionáře klientů

přeměna cenného papíru na zaknihovaný cenný papír a odevzdání listinných akcií

Společnost GTK FIN, s.r.o. je administrátorem zaknihování původních listinných akcií společnosti ENERGOAQUA, a.s., se sídlem Rožnov pod Radhoštěm, 1. máje 823, PSČ 756 61, IČ: 15503461 v Centrálním depozitáři cenných papírů (CDCP). Akcionáři jsou povinni předložit listinné akcie k v první řádné lhůtě od 28. 11. 2014 do 28. 1. 2015 a sdělit administrátorovi údaje nezbytné pro zaknihování akcií.

Doporučený postup při výměně:

1. Sdělení osobních údajů prostřednictvím formuláře

Vzhledem k povaze zaknihovaných akcií vyžaduje zákon pro účely zaknihování akcií znát osobní údaje akcionáře. Pro tyto účely využijte Formulář pro sdělení údajů. Kromě osobních údajů je součásti formuláře i sdělení počtu akcií a označení původních akcií, které budou součástí výměny, a především číslo majetkového účtu v CDCP a údaj o správci tohoto účtu (obchodníkovi s cennými papíry - účastníkovi centrálního depozitáře). Formulář vyplňte pečlivě, údaje v něm obsažené budou použity při upisování akcií na Váš majetkový účet v CDCP.

Vyplněný formulář nám zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  . Formulář bude Vámi podepsán při Vaší osobní návštěvě.

2. Odevzdání původních listinných akcií

Akcie si můžete odevzdat v sídle naší společnosti na adrese Zámecká 488/20, 702 00 Ostrava a to ve dnech pondělí až středa (jsou-li pracovními dny) v době od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 15.00 hodin. Konkrétní termín je nutné dohodnout vždy předem prostřednictvím emailu nebo na tel. čísle +420 721 421 713. Po předchozí dohodě lze provést výměnu akcií i v sídle emitenta, případně v Praze. 

3. Připsání nových akcií na majetkové účty

K připsání zaknihovaných akcií na majetkové účty akcionářů v centrálním depozitáři cenných papírů dojde po skončení dodatečné lhůty pro odevzdání listinných akcií

 

Přílohy ke stažení:

Formulář pro sdělení údajů

PROJEKTY

WWW.IN-SEZNAM.CZ

Aplikace pro vedení seznamu akcionářů a evidenci akcií a hromadných listin

WWW.IN-SERVER.CZ

Stránky zaměřené na akcie z kuponové privatizace a zemědělských akciových společností

 

 

KONTAKT

GTK FIN, s.r.o.
Zámecká 488/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

TEL.: +420 721 421 713
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.