Informace pro akcionáře klientů

Výměna původních listinných akcií na majitele za nové akcie na jméno. Ukončeno.

Výměna byla ukončena okamžikem dražby nevyměněných akcií. Výplatu výtěžku dražby provádí její navrhovatel společnost TZP, a.s. 

Společnost GTK FIN, s.r.o. je administrátorem výměny původních listinných akcií na majitele společnosti TZP, a.s., se sídlem Hlinsko, Třebízského 92, PSČ 539 01, IČ: 481 71 581 za nové akcie na jméno.

Doporučený postup při výměně:

1. Sdělení osobních údajů prostřednictvím formuláře

Vzhledem k povaze akcií na jméno vyžaduje zákon pro účely vyhotovení akcií a zápisu do seznamu akcionářů znát osobní údaje akcionáře. Pro tyto účely využijte Formulář pro sdělení údajů. Kromě osobních údajů je součásti formuláře i sdělení počtu akcií a označení původních akcií, které budou součástí výměny. Formulář vyplňte pečlivě, údaje v něm obsažené budou vytištěny na listinné akcii a uvedeny v seznamu akcionářů.

Vyplněný formulář nám zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  . Formulář bude Vámi podepsán při Vaší osobní návštěvě.

2. Dohoda o termínu převzetí akcií

Po přijetí formuláře a přípravě listinných akcií Vám sdělíme, kdy budou Vaše akcie připraveny k převzetí. Akcie si můžete vyzvednout v sídle naší společnosti na adrese Zámecká 488/20, 702 00 Ostrava a to ve dnech pondělí až středa (jsou-li pracovními dny) v době od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 15.00 hodin. Konkrétní termín je nutné dohodnout vždy předem prostřednictvím emailu nebo na tel. čísle +420 721 421 713. Po předchozí dohodě lze provést výměnu akcií i v sídle emitenta. 

3. Převzetí nových akcií

Při Vaši osobní návštěvě předložíte průkaz totožnosti a původní listinné akcie na majitele.  Budete zapsání do seznamu akcionářů a budou Vám vydány nové listinné akcie na jméno.

Další informace

Akcionář může předložit své akcie na majitele také prostřednictvím zmocněného zástupce.Vzor plné moci je uveden níže.

Přílohy ke stažení:

Formulář pro sdělení údajů

Vzor plné moci

PROJEKTY

WWW.IN-SEZNAM.CZ

Aplikace pro vedení seznamu akcionářů a evidenci akcií a hromadných listin

WWW.IN-SERVER.CZ

Stránky zaměřené na akcie z kuponové privatizace a zemědělských akciových společností

 

 

KONTAKT

GTK FIN, s.r.o.
Zámecká 488/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

TEL.: +420 721 421 713
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.