Informace pro akcionáře klientů

Výměna původních listinných akcií na majitele za nové akcie na jméno. Ukončeno

Výměna byla ukončena. Ve společnosti došlo k vytěsnění akcionářů. Výplata protiplnění byla ukončena.

Společnost GTK FIN, s.r.o. je administrátorem výměny původních listinných akcií na majitele společnosti Karvinská finanční, a.s., se sídlem U Centrumu 751, Lutyně, 735 14 Orlová, IČ: 45192146 za nové akcie na jméno. Akcionáři jsou povinni předložit akcie k výměně do 30. 6. 2014.

Doporučený postup při výměně:

1. Sdělení osobních údajů prostřednictvím formuláře

Vzhledem k povaze akcií na jméno vyžaduje zákon pro účely vyhotovení akcií a zápisu do seznamu akcionářů znát osobní údaje akcionáře. Pro tyto účely využijte Formulář pro sdělení údajů. Kromě osobních údajů je součásti formuláře i sdělení počtu akcií a označení původních akcií, které budou součástí výměny. Formulář vyplňte pečlivě, údaje v něm obsažené budou vytištěny na listinné akcii a uvedeny v seznamu akcionářů.

Vyplněný formulář nám zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  . Formulář bude Vámi podepsán při Vaší osobní návštěvě.

2. Dohoda o termínu převzetí akcií

Po přijetí formuláře a přípravě listinných akcií Vám sdělíme, kdy budou Vaše akcie připraveny k převzetí. Akcie si můžete vyzvednout v sídle naší společnosti na adrese Zámecká 488/20, 702 00 Ostrava a to ve dnech pondělí až středa (jsou-li pracovními dny) v době od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 15.00 hodin. Konkrétní termín je nutné dohodnout vždy předem prostřednictvím emailu nebo na tel. čísle +420 721 421 713. Po předchozí dohodě lze provést výměnu akcií i v sídle emitenta. 

3. Převzetí nových akcií

Při Vaši osobní návštěvě předložíte průkaz totožnosti a původní listinné akcie na majitele.  Budete zapsání do seznamu akcionářů a budou Vám vydány nové listinné akcie na jméno.

Další informace

Akcionář může předložit své akcie na majitele také prostřednictvím zmocněného zástupce.Vzor plné moci je uveden níže.

Přílohy ke stažení:

Formulář pro sdělení údajů

Vzor plné moci

PROJEKTY

WWW.IN-SEZNAM.CZ

Aplikace pro vedení seznamu akcionářů a evidenci akcií a hromadných listin

WWW.IN-SERVER.CZ

Stránky zaměřené na akcie z kuponové privatizace a zemědělských akciových společností

 

 

KONTAKT

GTK FIN, s.r.o.
Zámecká 488/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

TEL.: +420 721 421 713
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.